top
top top top top
loop
top

Hotel Adria

nahlednahlednahlednahlednahlednahled


Vážení hosté, srdečně Vás zveme k pobytu v našem hotelu Adria, který je obklopen zelenými lesy Jizerských hor a malebnou přírodou. Hotel se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v rekreačním středisku Kořenov.

Hotel má vlastní  restauraci, kde se ráno  podávají snídaně formou švédských stolů,. Od 11.00 hod je otevřena i pro veřejnost cca do 22.00 hod. a  polopenze  ( 150,-Kč dosp. osoba , dětská porce 100,- Kč )  také . Naše restaurace nabízí široký sortiment jídel jak české speciality , tak i mezinárodní kuchyni. Točíme Gambrinus 11 a Plzeň 12 st. Připravujeme jídla dietní ale i bezlepkové , pro velké skupiny dle jejich přání připravíme rautové stoly.

Nabízíme 15 dvou až čtyřlůžkových  pokojů s vlastní sprchou, WC a televizí se satelitním příjmem. Budeme se snažit , abyste u nás prožíli pěknou rodinnou rekreaci se zajímavými vycházkami do okolí po značených turistických stezkách. V zimě si přijdou všichni lyžaři na své, v místě jsou běžecké tratě a sjezdovky . Pro náročnější lyžaře jsou v blízkosti (do 8km) lyžařské areály Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou , REJDICE s nej snowparkem u nás a další.

Autoturistům doporučujeme shlédnout kulturní a historické památky v okolí. Patří mezi ně zámek Frýdlant, zámek Sychrov, rozhledna Štěpánka, hrad Hrubý Rohovec, osada Jizerka s proslulým hnojovým domem a safírovým potokem, Bozkovské jeskyně a další krásy Krkonošského národního parku a Jizerských hor. Mototuristům dáme jejich motorky do uzamykatelné  garáže .

Rodičům s dětmi doporučujeme návštěvu zoologické a botanické zahrady v Liberci. Skupinám poskytujeme prostory pro oslavy společenských událostí, školení a podle jejich představ obstaráme i občerstvení a zábavu.
Těšíme na Vaši návštěvu a věříme, že u nás prožijete příjemně strávený čas odpočinku .


icon icon icon icon icon icon icon icon

Adresa

HOTEL ADRIA
Růžodol 538
Kořenov - Příchovice 468 48

Kontakt

TEL +420 603 111 253
TEL +420 483 399 172
FAX +420 483 399 172
EMAIL info@adriahotel.cz
top